Değerli Kursiyerlerimiz,

Bilindiği  üzere  küresel  salgın  Yeni  Koronavirüs  Hastalığı  (COVID-19)  nedeniyle  ülkemizde KORONAVİRÜS’e karşı alınan tedbirlerin etkin ve dinamik olarak yürütülebilmesi için Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca 26.03.2020 tarihinde yapılan açıklamada tüm yükseköğretim kurumlarında 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılında eğitim öğretim sürecinin sadece uzaktan eğitim, açık öğretim ve dijital öğretim imkânları ile sürdürülmesine karar verilmiştir. 

Bu tedbirler çerçevesinde, Yabancı Diller Yüksekokulumuz bünyesinde sürdürülen kurslarımız da 11 Nisan 2020 tarihi itibariyle Uzaktan ve Dijital Eğitim Programı çerçevesinde devam edecektir. Uzaktan öğretime devam etme imkânı olmayan kursiyerlerimiz, 8 ay süresince kayıt dondurma haklarını kullanabilirler. Konu hakkında diğer sorularınız ile detaylı bilgilendirme ve yönlendirme için lütfen Yabancı Diller Yüksek Okulu Müdürlüğü’nün aşağıdaki e-posta adresleri aracılığıyla bizimle irtibata geçiniz. 

Tüm kursiyerlerimizin Üniversitemiz ve Yüksekokulumuz web sayfasını belirli aralıklarla izlemesini ve duyurulara göre hareket etmesini hatırlatır, sağlıklı günler diler, COVID-19 ile mücadelede göstereceğiniz hassasiyet ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

İrtibat için: